0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  South America Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۰
Deportivo Cali
Finished
۰۴:۳۰
Corinthians Paulista
۱
۱
Always Ready
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Primera B
Tigres FC
۰
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
Boyaca Chico
۳
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۰
۱
CSD Comunicaciones
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Primera Division
CD Hermanos Colmenares
۰
۲
Zulia FC
Finished
۰۱:۴۵
Deportivo Lara
۱
۰
Carabobo FC
Finished
۰۴:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group B
Libertad Asuncion
۴
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Paranaense
۵
۱
Caracas FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Ituano SP
۰
۰
Nautico Capibaribe
Finished
۰۵:۰۰
CR Vasco da Gama RJ
۲
۰
Brusque
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۲
۳
Northbridge FC Bulls
Finished
۱۴:۰۰
Mt Druitt Town Rangers
۱
۱
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۰
۰
Olmedo
Finished
۰۴:۳۰
  Fiji Cup
Ba FC
۱
۱
Nadroga
Finished
۱۱:۰۰
Suva
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۴:۳۰
Nadi
۲
۲
Rewa FC
Finished
۰۸:۳۰
Labasa
۱
۲
Lautoka
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Pascoe Vale U21
۱
۲
Northcote City SC U21
Finished
۱۲:۴۵
  Bangladesh Championship League
Fortis Limited
۲
۱
Agrani Bank Ltd SC
inprogress
۱۴:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Junior
۰
۴
Union Santa Fe
Finished
۰۵:۰۰
Oriente Petrolero
۱
۱۰
Fluminense RJ
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Victoria
Oakleigh Cannons
۰
۱
Eastern Lions
inprogress
۱۵:۰۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۰
۰
Geylang United FC
inprogress
۱۶:۱۵
  Australia NPL Queensland Women
Moreton Bay United (W)
۱
۰
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۴:۰۰
Mitchelton (W)
۰
۰
Virginia United SC (W)
inprogress
۱۳:۴۵
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۱
۱
Bulleen Lions (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL South Australia
Campbelltown City
۰
۲
Adelaide City
inprogress
۱۴:۳۰
  Vietnam 2. Division
Quang Nam II
۲
۰
Kon Tum
Finished
۱۳:۰۰
Ho Chi Minh City II
۰
۲
Binh Thuan
Finished
۱۳:۰۰
Hoa Binh
۲
۰
PVF
Finished
۱۳:۰۰
Tien Giang FC
۰
۳
Dong Thap
inprogress
۱۵:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Daejeon Korail
۱
۱
Paju Citizen FC
Finished
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۱
۱
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
  World Friendly International Matches
Thailand
۰
۰
Turkmenistan
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia NPL Youth Queensland
Caboolture FC U23
۱
۴
Sunshine Coast U23
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Surfers Paradise
۱
۱
Magic United TFA
inprogress
۱۴:۴۵
Souths United
۱
۰
Virginia United
inprogress
۱۵:۱۵
  United States NPSL
Irving City
۲
۱
FC Brownsville
Finished
۰۵:۰۰
  Malaysia Premier League
Kuching FA
۰
۰
Perak
inprogress
۱۶:۰۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Karvina U19
۱
۰
Hradec Kralove U19
inprogress
۱۴:۳۰
  United States USL League Two
West Chester United
۲
۰
FC Lehigh Valley United
Finished
۰۴:۰۰
Brazos Valley
۸
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۵:۰۰
  Poland IV Liga
Arka Gdynia II
۳
۲
Lechia Gdansk II
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Pascoe Vale SC
۵
۰
Northcote City
inprogress
۱۴:۴۵
  Algeria U19 League
ES Ben Aknoun U19
۲
۱
MO Bejaia U19
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Victoria 3
Preston Lions
۰
۰
Box Hill United
inprogress
۱۵:۰۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۲
۰
Pachuca CF
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۱
۱
Dulwich Hill F.C.
inprogress
۱۴:۴۵
  Nepal C Division
Swoyambhu Club
۰
۲
Planning Boys United
inprogress
۱۴:۴۵
Jhapa FC
۳
۱
Khalibari Youth FC
Finished
۱۱:۳۰
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۱
Mahabir Club
Finished
۰۸:۱۵
  Croatia U19 League
Orijent 1919 U19
۱
۰
HNK Sibenik U19
Finished
۱۲:۳۰
  Iceland Iceland Cup
Breidablik Kopavogur
۶
۲
Valur Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۰
۰
Logan Lightning
Cancelled
۱۴:۰۰
  Serbia U19 League
Mladost Lucani U19
۱
۱
IMT Novi Beograd U19
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL South Australia Women
Salisbury Inter (W)
۴
۱
Fulham United (W)
inprogress
۱۵:۱۵
West Torrens Birkalla SC (W)
۰
۱
Metro United (W)
inprogress
۱۵:۱۵
Modbury Vista (W)
۱
۳
Adelaide University (W)
Finished
۱۳:۱۵
  Panama First Division Women
Alianza FC (W)
۰
۶
SD Atletico Nacional (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۱
۳
Sunshine Coast FC
inprogress
۱۵:۰۰
  Hungary U19 1st Division
Paksi U19
۰
۰
Gyirmot SE U19
inprogress
۱۵:۳۰
  India Chennai Senior Division
AGORC Chennai
۲
۰
Indian Bank
inprogress
۱۵:۰۰
Hindustan Eagles
۰
۳
Chennai Customs
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۰
Balcatta (W)
inprogress
۱۶:۱۵
Fremantle City FC (W)
۰
۱
Subiaco AFC (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Darwin Hearts
۰
۰
University Azzurri FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania U19 League
Dinamo Bucharest U19
۰
۰
FC Farul Constanta U19
inprogress
۱۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۰
۰
Acacia Ridge
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Southport Warriors
۰
۰
Kingscliff District FC
inprogress
۱۴:۳۵
The Gap
۰
۰
Univ. Queensland
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Richmond SC
۰
۰
Mazenod Victory
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia NSW Premier League Youth
Wollongong Wolves FC U20
۱
۳
Northbridge Bulls U20
Finished
۱۲:۰۰
  Mongolia 2nd League
Selenge FC
۴
۲
Kharaatsai
Finished
۱۴:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group B
FBC Melgar Arequipa
۳
۱
Cuiaba
Finished
۰۲:۴۵
Racing Club
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۲:۴۵
  Colombia Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۲
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Oakleigh Cannons U21
۴
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۱۲:۴۵
  Australia South Australia State League 2
Salisbury United
۲
۰
Modbury Vista
inprogress
۱۵:۳۰
  India Delhi Senior Division
CISF
۴
۱
Frontier FC
Finished
۰۸:۳۰
Bangadarshan
۱
۴
Delhi Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Delhi Young Boys
۱
۰
Victory FC
inprogress
۱۵:۴۵
  Romania Liga III, Seria 4
FC Arges II
۸
۲
Dinamo Bucharest II
Finished
۱۳:۰۰
  Russia FNL 2, Group 2
Himik Dzerzhinsk
۰
۴
Zenit St Petersburg II
inprogress
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women - 80 Mins Play
Sao Paulo U20 (W)
۱
۰
Minas Brasilia DF U20 (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Belarus Reserve League
FC Minsk Reserves
-
-
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید